Jak portál funguje

Tento webový portál je autorským dílem týmu Odyssey.cz, pod redakčním vedením Zuzany Kolárikové.

Je v první řadě zamýšlen jako nástroj podporující účinek a kontinuitu našich Fit For Business rozvojových kurzů, workshopů, konzultací a koučování. Nicméně užitek může přinášet všem, kteří hledají vyváženější a moudřejší přístup k zacházení se svou životní (tedy i pracovní) energií.

Průběžně zde přibývají novinky, inspirace a praktické tipy z různých oblastí a oborů souvisejících s tématy lidské výkonnosti a efektivity organizací - od psychologie přes neurovědy, biochemii nebo anatomii po praktické poznatky o vývoji managementu, leadershipu a řízení organizací.

Uživatelům s aktivním předplatným zacíláme také newsletter se souhrnem novinek.

  • Pro základní navigaci v obsahu portálu slouží přepínání souhrnných témat pomocí “dlaždiček” v horní části stránky.
  • Uvnitř článků je také k dispozici navigace přes tematické štítky (nahoře pod názvem článku) a nabídka souvisejících článků v rámci souhrnných témat (“dlaždičky” na konci článku).
  • Kliknutím na hvězdičku u názvu článku si ho označíte jako oblíbený - a kliknutím na položku “Oblíbené” v osobním menu vpravo nahoře si kdykoli zobrazíte všechny články, které jste si tak označili.
  • U některých článků naleznete tzv. výzvy, jejichž účelem je čas od času “vyhecovat” naše členy k nějakému experimentu k danému tématu. K výzvě se přihlásíte kliknutím na zelené tlačítko s popiskem např. “Jdu do toho" apod. Pokud máte nějaké výzvy aktivní či splněné, zobrazuje se vám na hlavní stránce vpravo boční lišta s jejich výpisem.
  • U některých článků je také možné přes kontaktní formulář zasílat dotazy či zprávy redakčnímu týmu.
  • Příspěvky označené “Zdarma” se otevřou i bez přihlášení. Pro otevření ostatních příspěvků je třeba se přihlásit pomocí emailu a hesla.
  • Předplatné zahrnuje na dané období přístup k veškerému obsahu portálu. Lze ho získat od zaměstnavatele v rámci firemního členství, případně zakoupit individuálně (zašlete svůj email přes formulář vlevo dole v patičce webu).