Výzva

Být stále mlád?

Umět stárnout s grácií je určitě prima. Možná si sice říkáte, proč se stárnutím zabývat už v mladém věku. Ale proč ne - a vlastně kdy jindy?

Vlašskými ořechy ke svěžímu mozku i lepšímu spánku

Jsou považovány za ideální výživu pro mozek - nejen kvůli svému tvaru, který mozek připomíná, ale i svým obsahem omega 3 mastných kyselin, které výborně vyživují nervové buňky a celou nervovou soustavu.

Další důvod proč dobře spát, je být stále mlád

Umíte si představit, že byste pár měsíců neuklízeli váš dům či byt? Nedalo by se tam žít. Úklid v hlavě si můžeme představit úplně stejně. Abychom mohli žít, je třeba v mozku pravidelně uklízet. A to lze pouze ve spánku.

Výživa, která prospívá paměti

Mozek jako motor našeho života potřebuje na zabezpečení správného chodu symbolické pohonné hmoty.

10 tipů pro svěží mozek

Posilovna pro mozek. Zní to divně? Nemusí.

Nepřestávejte si hrát

Mrkněte na video, jak si pojem "mládí" vykládá Steven Jackson. Neuvěřitelný sedmdesátiletý pán.

Čistěte duši

Nějaké problémy má dnes asi každý. To, čím se lidé mezi sebou liší, je přístup k nim a jejich řešení. Zatímco dosud do nás odborníci hustili, že nejlepší je o nich mluvit, dnes se přiklánějí k opaku.

Jsme plně online!
KONZULTACE, WEBINÁŘE, E-LEARNING
ŽIVÉ KONZULTACE, WEBINÁŘE, STREAMY
Krizový management a leadership, manažerské rozhovory na dálku, krizová intervence, svěží mysl a koncentrace a další témata.
E-LEARNING
MOZEK V KONDICI
Kurzy z řady Mozek v kondici jako microlearning videa a online akademie na platformě Digiskills.cz. Dostupné po bezplatné registraci.
PŘEJÍT NA E-LEARNING
testovací přístup
ENERGY
MANAGEMENT
Energy management upevňuje celostní základy dlouhodobě vysokého výkonu. Soustředí se na praktické dovednosti pro chytré průběžné hospodaření s energií.
Více o našem přístupu a o tom, co pro nás znamená energy management